Звернення до європейського суду з прав людини

Звернення до європейського суду з прав людини

ЄСПЛ

Незалежний суд

До Європейського Суду з Прав Людини слід звертатися і найчастіше звертаються, лише якщо Ви не змогли знайти справедливості у національних судах. Представленням інтересів заявника до ЄСПЛ займається адвокат, отримати дозвіл на захист своїх прав самостійно, можна вкрай рідко.

Оскільки по одному й тому ж питанню до ЄСПЛ неможливо звернутися повторно, дуже важливо спочатку заручиться допомогою адвоката. Нерідко відбуваються випадки, коли за свідомо виграшною справою, можна отримати відмову просто за неправильно заповнений формуляр скарги та не відповідність її умовам прийнятності.

Обращение в европейский суд по правам человека

Україна та Європейський суд з прав людини

Перед зверненням до Європейського суду з прав людини необхідно визначити наявність підстав для подання скарги. Тому важливо надати адвокату всю необхідну інформацію, яку він запросить. Простою юридичною консультацією тут не обійтися, важливо ґрунтовно підійти до цього кроку. Пам’ятайте, будь-яка інформація, яку Ви повідомите та звісно сам факт звернення до мене, не підлягають розголошенню, оскільки така інформація є адвокатською таємницею.

Україна зараз займає одне з найвищих місць з невиконання зобов’язань щодо рішень ЄСПЛ. Саме тому необхідно стежити за повним виконням рішення.

Буду боротися і перемагати разом з Вами.

Консультації з питань подання скарги

Участь у судовому процесі ЄСПЛ

Справедливе та сприятливе рішення

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію