Суперечки з банками та фінансовими установами

Суперечки з банками та фінансовими установами

Адвокат по кредитним суперечкам

Мікропозики та кредити

У наш непростий час, кредити та мікропозики, як великі, так і малі, стали поширеним явищем. Але іноді життєва ситуація складається таким чином, що позичальник, яким би порядним і чесним громадянином він не був, не в змозі виконати свої зобов’язання перед фінансовою установою.
Тому якщо банк подав до суду (загрожує це зробити) або виникли проблеми з виконавчою службою – не варто завчасно засмучуватися та готуватися до найгіршого.

Існують правові та ефективні методи ведення переговорів з банками, для відстрочення виплат, реструктуризації боргу, зменшення відсотків, списання штрафів та пені. Найчастіше слід розглядати індивідуально. У всіх кредитних суперечках важливо правильно оцінити ризики та заручиться допомогою висококваліфікованого фахівця.

Нерідко трапляються випадки, коли Ви не виступали позичальником, але змушені виплачувати борги, наприклад у разі смерті родичів або за договором поруки. В цьому випадку Вам просто необхідний адвокат по кредитам, для повного чи часткового списання кредитної заборгованості.

Оскарження кредитного договору чи договору іпотеки

Завжди читайте те, що підписуєте

Юридичний договір завжди складено на користь фінансової установи, де між зобов’язаннями та правами клієнта величезна прірва. Це і зрозуміло, складають його вони для отримання прибутку. Тому при юридичному аналізі договору адвокат розглядає його та перевіряє, чи містить, укладений клієнтом документ, будь-які незаконні умови. Якщо в результаті аналізу буде виявлено пункти, що суперечать законодавству України, існує висока ймовірність його оскарження.

Також хотілося б зазначити, що кожен громадянин має право оскаржити договір у судовому порядку. Але слід розуміти, домогтися прийнятого результату для клієнта, юрист може тільки якщо знайде порушення у укладеному договорі з боку фінансової компанії. Інакше суд прийме сторону кредитора. Тому, перш ніж намагатися відстоювати свої права, необхідно звернутися до досвідченого юриста за консультацією у кредитній справі, ретельно все зважити та продумати стратегію.

Якщо Ви нещодавно стикалися з фінансовими установами і чи не впевнені чи є борги, перевірте себе в єдиному реєстрі боржників.

 

Аналіз заборгованості та ризиків для клієнта

Подача заяви

Досягнення результату на вигідних умовах для клієнта

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію