Кримінальні справи

Кримінальні справи

Адвокат у кримінальних справах

Кримінальне право

Почати працювати з адвокатом у кримінальних справах можна на будь-якому етапі. Однак, запобігти помилкам набагато простіше, ніж їх виправити. Тому одна із головних складових успіху у справі, якщо не найголовніша, це своєчасне звернення до адвоката у кримінальних справах. Тільки так можна уникнути різного роду помилок і “непрофесійних помічників”, які можуть тільки погіршити ситуацію, що склалася.

На жаль, навіть дуже чесна людина, не може бути застрахована від того, щоб не опинитися в ролі підозрюваного, обвинуваченого у скоєнні протиправних дій або виступати в ролі свідка чи потерпілого.

Численні експертизи, які проводяться в рамках слідства, не дають вичерпних відповідей, а слідчі трактують їхні висновки на користь звинувачення, що позначається на рішучості звичайної людини відстоювати свої законні права. І після довгих битв зі слідством, змушений погодиться з висунутими звинуваченнями або обирає компромісний, але свідомо невигідний варіант, що може стати джерелом нових проблем.

Юрист, який знається на кримінальному праві, розуміє всі тонкощі кримінального процесу і вміє аналізувати величезні масиви інформацію та доказів, щоб домогтися необхідного рішення.

Адвокат по уголовным делам в Кременчуге

Захист у кримінальному процесі

Пам'ятайте про право на відмову від надання свідчень

Своєчасна консультація – полегшить захист

До прибуття Незалежного адвоката:

  • Не підписуйте жодних паперів;
  • Не погоджуйтесь на безкоштовного адвоката, якщо є така можливість;
  • Уникайте будь-якого спілкування зі слідчим без попередніх консультацій із представником Вашого захисту.

Юрист, який відстоює інтереси підзахисного у кримінальній справі, супроводжуватиме його під час будь-яких слідчих заходів (допити, зустріч зі свідками, очні ставки) та стежитиме за дотриманням прав клієнта, робитиме необхідні процесуальні дії та своєчасно реагуватиме на непередбачені кроки другої сторони.

Допоможу у всіх юридичних тонкощах кримінального процесу

Надам кваліфікований захист

- Підозрюваному;;
- Обвинуваченому.

Гарантирую полную конфиденциальность

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію