Спадщина

Спадщина

У яких випадках необхідний адвокат по спадщині

Розбіжності у спадщині

Суперечки по спадщині – одні з найскладніших в емоційному плані. Спадкоємці часто перебувають у не найкращому настрої, не завжди можуть раціонально оцінити ситуацію, і прийняти правильне рішення, для того щоб відстояти і свої права і не посваритися з протилежною стороною, які нерідко є родичами.

Але навіть якщо Ви єдиний спадкоємець, не поспішайте планувати, як розпорядиться новим майном. Бувають випадки, коли фактично право на спадок не підлягає сумніву, але юридично Ви підтвердити його не можете. Можуть бути втрачені документи, або знаходиться в руках людини, яка не бажає Вам допомагати, або більше того, хоче завадити вступу в спадок. А для того, щоб їх відновити, необхідно робити запити до відповідних органів.

Тому завжди слід пам’ятати, що для набуття спадщини потрібно підтвердити своє право на неї. І в багатьох випадках без допомоги адвоката зі спадкових суперечок не обійтися.

Адвокат по наследству, споры по завещанию

Заповіт та вступ у спадок

Одним з найважливіших аспектів набуття спадщини є дотримання термінів встановлених законом. Якщо пропустити ці терміни, то в оформленні спадщини можуть відмовити. Відновлення термінів, у деяких випадках, є складним завданням, яке під силу лише юристам.

Також вступ у спадок можливий через заповіт. І якщо інших сторін які претендують на спадщину, окрім тих, що зазначені у заповіті немає, то й правових проблем виникнути не повинно. Сам же заповіт може охоплювати як усе майно, і його частину. А спадкоємцями можуть бути як фізичні, так юридичні особи, причому незалежно від родинних зв’язків. Нерідко бувають моменти, коли існує необхідність заперечити заповіт через різні причини і підозри.

Вони можуть виникнути через те, що у заповіті можна зустріти сторонніх особи, які не є родичами спадкодавцю, але були включені до заповіту. У таких випадках часто відбуваються конфлікти між родичами та сторонніми особами.

Важливо розуміти, що певних стандартів вирішення спадкових суперечок немає. Кожен випадок повинен розглядатися окремо, при наданні всієї необхідної інформації, без таємниць та недомовок.

Вивчення всіх деталей та надання консультації для правового вирішення спору.

Захист Ваших інтересів

Вступ у спадок

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію