Земельні суперечки

Земельні суперечки

Адвокат із земельних питань

Полтавська область

Земля, згідно з конституцією, Конституція України є головним надбанням українського народу. І гарантує на неї право власності громадянам та юридичним особам, але винятково на законних підставах.

Оскільки земля – це цінна власність, вона часто стає предметом земельних спорів.

З моменту здобуття Україною незалежності земельне законодавство змінювалося неодноразово. Від того, допомога досвідченого юриста, який має норми земельного права, допоможе відстояти Ваші інтереси та відновити законні права на землю.

Тому нерідко трапляються випадки, коли навіть сусіди по-різному трактують ті чи інші моменти пов’язані з суміжною ділянкою землі, на свою користь. І якщо не вдається дійти загального трактування і розумію, справа може дійти до суду. Адже буває, що помилку допущено органами місцевого самоврядування, а страждають через неї звичайні громадяни. У такому разі суд вимагав усю необхідну інформацію та вислухавши сторони конфлікту винесе рішення на користь однієї зі сторін.

Земельные споры в Кременчуге и Полтавской области

Продаж землі

Земля є цінним активом, тому варто задуматися, як забезпечити збереження свого майна та отримати з нього максимальну вигоду. Найкраще це починати робити на ранніх етапах. По-перше, іноді елементарна консультація може вберегти від помилок у майбутньому. А по-друге, правильно укладений договір, не дозволить комусь покласти око на земельну ділянку, яка стала приносити прибуток завдяки саме Вашим зусиллям.

Один із найпоширеніших випадків, у яких допомога адвоката із земельних питань буде не зайвою – зміна цільового призначення земельної ділянки, у тому числі для подальшого вигіднішого продажу чи здачі в оренду. Я допоможу навести правильні аргументи та отримати схвалення від відповідних органів.

Правильно складу договір

Захист Ваших інтересів у земельних спорах

Зроблю все можливе, щоб досягти потрібного рішення в максимально короткий термін

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію