Майнові суперечки

Майнові суперечки

Адвокат з майнових суперечок у місті Кременчук

Визнання угоди недійсною

Позови з майнових суперечок є одними з найпоширеніших, у практиці адвоката. Нерідко лише через суд можна довести чи відстояти своє право на конкретну власність, його частину чи грошову компенсацію, еквівалентну її вартості. У судовій практиці не рідко, трапляються випадки, що стосуються угод з незаконним володінням майном, його витребуванням з іншого боку, самовільними спорудами, оскарженням договору, та багатьма іншими обставинами. Правильно зібрана доказова база та знання юриста – це головна запорука успіху в оскарженні угод, які з тієї чи іншої причини можуть бути скасовані.

Имущественные споры

Розподіл майна

Найправильнішим рішенням при розподілі майна буде звернення до адвоката. Який провівши первинну консультацію і дізнавшись про всі обставини, зможе дати професійну оцінку, чи ця справа є виграшною.

Такі суперечки вимагають від юриста великого досвіду, професіоналізму, а також вміння навести аргументи для вирішення суперечки в досудовому порядку.

Розділ майна на вигідних для клієнта умовах
Судовий чи мирний вирішення майнової суперечки

Сприятливе рішення

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію