Сімейні суперечки

Сімейні суперечки

Адвокат з розлучень у місті Кременчук

Розлучення під ключ

Достатньо поширеною необхідністю в Україні та зокрема у місті Кременчук, зокрема, є послуги з сімейних суперечок. При цьому обов’язковою умовою для “адвоката з розлучень”, як часто у нас його називають, є знання законодавчої бази у галузі сімейного права, яке допоможе вирішити будь-які питання.

Існує два варіанти здійснити розлучення, через РАГС чи суд. Якщо серйозних розбіжностей немає, то просто необхідно подати заяву до РАГСу. На жаль, через нездатність подружжя дійти домовленості, щодо поділу спільно нажитого майна, майбутнього місця проживання неповнолітніх дітей та порядку спілкування з ними батька чи матері. Таку юридичну суперечку можна вирішити лише через суд.

Адвокат по разводам в Кременчуге

Сімейний адвокат у Кременчуці

Дуже важливо намітити правильну стратегію у вирішенні питань, які стосуються спільних дітей. Адже обидва батьки мають рівні права на спілкування з дитиною, і не варто налаштовувати її проти одного з них. Сімейний адвокат у будь-якому випадку проведе переговори з другою стороною, запропонує варіанти мирного вирішення питання, але з урахуванням ваших інтересів.

Якщо ситуація цього вимагає, то в судовому порядку визначається примусове стягнення аліментів, яке діятиме до повноліття дитини.

Також через суд можна добиватися дозволу на виїзд дитини за кордон, якщо один із батьків намагається обмежити його пересування, у тому числі для відпочинку. У тому випадку, якщо виїзд стосується зміни постійного місця проживання, необхідний значний досвід, щоб знайти вагомі аргументи та досягти позитивного результату.

Подання заяви до суду

Представлення інтересів у суді

Досягнення найкращого результату у сімейній суперечці

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію