Юридичний супровід при ДТП

Юридичний супровід при ДТП

Адвокат з ДТП Кременчук

Кременчук та найближчі населені пункти

У випадку дорожньо-транспортної пригоди, не завжди потрібно покладатися виключно на свої знання. Перебуваючи у шоковому стані, Ви не завжди можете адекватно оцінити ситуацію. Інший учасник події, інспектор, який може перевищити свої повноваження або страхові, можуть збити Вас з пантелику, через що Ви можете пропустити важливі моменти пов’язані з самою подією, або оформленням документів.

Тому можливо єдиний спосіб захистити свої права, це як його часто називають “адвокат з ДТП”. І добре б заздалегідь мати телефон такого юриста, тому що час у таких ситуаціях найчастіше відіграє важливу роль у подальшому відстоюванні Ваших інтересів та формуванні стратегії.

Юридическая помощь при попадании в ДТП

Робота зі страховими компаніями

Компенсація від страхової при ДТП

Не дозволяйте зацікавленій стороні (страховій компанії) визначати розмір відшкодування, якщо Ви знаєте, що воно несправедливе.

Актуальним питанням залишається хто ж компенсуватиме збитки від Дорожньо-Транспортної Пригоди?

Моя практика показує, що страхові компанії, стикаючись з ДТП щодня, і маючи величезний досвід у цій сфері, вишукують різні, нібито правомірні причини, для того що зменшити або взагалі уникнути можливості виплати компенсації. І в таких ситуаціях професійна допомога та підтримка просто необхідна.

До того ж адвокат має ширші повноваження. І замовити експертизи, опитати свідків та вимагати необхідні документи.

Супровід оформлення ДТП

Захист інтересів потерпілого

Максимально вигідне для клієнта рішення

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію