Юридичний супровід угод

Юридичний супровід угод

Супровід під час підписання юридичних договорів

Детальна перевірка документів

Відповідальність з якою необхідно підходити до підписання угод надзвичайно висока. Адже найчастіше йдеться про великі суми, і звичайно ж не хочеться згодом стати фігурантом неприємної історії або мати проблеми з набутою власністю.

Буває, що на словах угода видається вигідною, не передбачає обману чи непередбачених ситуацій. Але насправді не завжди все так просто. І Ви напередодні успішного укладання юридичної угоди, можете не помітити нюансів, які не обговорювалися під час переговорів, і підписати договір, який не повністю захищає Ваші інтереси.

Професійний юрист, який часто стикається з подібними угодами, зможе без проблем вказати на недоліки в юридичному договорі.

Юридическое сопровождение сделок в Кременчуге

Угоди з нерухомістю у місті Кременчук

При угоді купівлі-продажу квартири, будинку, нежитлового приміщення та інших об’єктів нерухомості важливо оцінити ризики. Необхідно перевірити, чи не має нерухомість арешти, чи не перебуває під заставою, чи не ведеться суперечок щодо даного об’єкту. Не менш важливо перевірити і самого власника майна, за яким відбуватиметься правочин. У чому різниця між адвокатом та нотаріусом який підтверджуватиме угоду? Нотаріус діє формально, у межах певної інструкції, за напрацьованою схемою. Юрист зможе знайти для вас набагато більше інформації і готовий докласти всіх зусиль, щоб викопати для вас максимальну кількість інформації і знайти всі нестиковки, для того щоб максимально убезпечити майбутню угоду. Тому якщо є підозри чи потрібно більше інформації, юрист:

Поэтому если есть подозрения или нужно больше информации, юрист:

  • проведе попереднє дослідження документа щодо підробок. Маючи досвід у ширшій юридичній практиці та інших напрямках правових взаємин;
  • перевірить ризики, пов’язані з продавцем (наявність судових спорів, боргів, арештів);
  • перевірить ризики, пов’язані безпосередньо з об’єктом нерухомості;
  • перевірить ланцюжок угод купівлі продажу та повноважень учасників угоди.

Звертайтесь до професіонала, він Вам допоможе у юридичному супроводі будь-якої угоди.

Підготовка угоди

Супровід під час підписання договору

Швидкі терміни виконання

Важливо пам’ятати, що витрати на адвоката можуть бути стягнуті зі сторгни, що програла. Розмір, порядок та спосіб стягнення обговорюється індивідуально у кожній справі.

ОСТАХОВ ВЛАДИМИР

Надійний захист ваших інтересів.

Юрист

Готовий відповісти на ваші запитання 24/7.

067-88-98-678

Оберіть мову

*Для більш коректного відображення сайту, оновіть браузер.

Записатися на консультацію